Hoofdprijs BakkersVakWedstrijden voor Echte Bakker Herman Schepers

BakkersVakWedstrijden

“Ik had wel het gevoel dat mijn producten beter waren dan vorig jaar, maar ik dacht dat ik dan misschien zevende zou worden.” Herman Schepers kon een half uur na de prijsuitreiking nog altijd niet geloven dat hij er met de hoofdprijs van de BakkersVakWedstrijden vandoor was gegaan.

Schepers doet al jaren mee aan de BakkersVakWedstrijden. Eerst bij verschillende losse categorieën en de laatste vier jaar streed hij mee om de hoofdprijs. Hij eindigde steeds in de top tien maar niet in de bovenste helft. Vandaar dat hij nu verwachtte dat hij als zevende uit de bus zou komen. “En dan wordt het vier en drie en opeens ben je de winnaar.” Ongeloof en een grote glimlach sieren zijn gezicht. “Ik heb kleine zaak, met mijn zoon en de rest van het team, en dat we dit bereikt hebben, daar ben ik zó blij mee.”

Uitslag Kampioensbokaal voor de beste brood-, koek- en banketbakker

  1. Herman Schepers, Echte Bakker Herman Schepers
  2. Giel Vermeulen, Bakkerij Verba
  3. Team Vreugdenhil, Bakkerij Vreugdenhil
  4. Team Marten Boonstra, Echte Bakker Marten Boonstra
  5. Team Van Otten, Patisserie en broodspecialist Van Otten
  6. Sander Jan Janssens, Echte Bakker Scholtens
  7. Team Timmer, Echte Bakker Timmer
  8. Team Van der Most, Bakkerij Van der Most
  9. Team Boonstra, Bakker Boonstra
  10. Team Pots, Echte Bakker Pots

Altijd op de hoogte blijven? 

Neem een abonnement
  
Lees ook
‘Ik begon het vak steeds interessanter te vinden’

‘Ik begon het vak steeds interessanter te vinden’

Ruben Slagter (20) werd afgelopen november benoemd tot Talent van het Jaar tijdens de BakkersVakWedstrijden in Drachten. In het bakken van croissants en desembroden heeft de bakkerszoon van Echte Bakkers Slagter zich intussen helemaal bekwaamd.

Bakkerij Oonk winnaar Banket TopVijf BakkersVakWedstrijden 2021

Bakkerij Oonk winnaar Banket TopVijf BakkersVakWedstrijden 2021

Ze kunnen hun lol niet op, de vijf bakkers van Bakkerij Oonk uit Enschede die begin november bij de BakkersVakWedstrijden in Drachten de Banket TopVijf en de trofee voor beste sierstuk mee naar huis mogen nemen. “Ons geheim? Plezier in je werk maakt alles fijner.”

Bakkerij Oonk winnaar Banket TopVijf BakkersVakWedstrijden 2021

Bakkerij Oonk winnaar Banket TopVijf BakkersVakWedstrijden 2021

Ze kunnen hun plezier niet op de vijf bakkers van Bakkerij Oonk uit Enschede die begin november bij de BakkersVakWedstrijden in Drachten de Banket TopVijf en de trofee voor beste sierstuk mee naar huis mochten nemen. “Ons geheim? Plezier in je werk maakt alles fijner.”