Contact

Team Bakkers in bedrijf
Bakkers in bedrijf is een onafhankelijk, praktisch magazine voor professionals in brood en banket. Bakkers in bedrijf wordt gerealiseerd door Vakbladen.com in Den Haag. Naast Bakkers in bedrijf geven wij ook EVMI, Vakblad IJs!, Vismagazine, Vlees+, Pompshop en More than Drinks! uit.

Vakbladen.com Abonnementenservice
Tel: 088 – 22 666 80
e-mail: abonnementen@vakbladen.com

Redactieadres
Rijswijkseweg 60 (13e etage)
2516 EH Den Haag

Postadres
Postbus 19949
2500 CX Den Haag

Stuur uw nieuws naar: info@bakkersinbedrijf.nl

Redactiecoördinator
Angelique Bosman
E: a.bosman@vakbladen.com
T: +31 (0) 88 22 666 45
M: +31 (0) 06 82 39 69 65

Webredacteur
Marieke Pols
e-mail: m.pols@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 22 666 64

Hoofdredacteur Food
Michelle de Koning
e-mail: m.dekoning@vakbladen.com
T: +31 (0)88 22 666 55
M: +31 (0)6 22 01 11 28

Sales

Gjelt Douma
E: g.douma@vakbladen.com
M: +31(0) 6 46 75 14 67

Lot Vermeer
T: +31 (0)88 22 666 20 
E: l.vermeer@archermedia.nl

Alle Posma
T: +31 (0)88 2266 687
E: a.postma@archermedia.nl

Traffic
T: 088 22 666 90
E: traffic@archermedia.nl

Marketing
E: marketing@vakbladen.com
T: +31 (0) 88 64 406 58

Uitgever
Jeroen Cnossen

Redactiecommissie
Dit is de denktank van Bakkers in bedrijf, de redactiecommissie bestaande uit: Romke van der Meulen – eigenaar Patisserie Schaafsma, Franeker; John Vermin – manager HEMA-bakkerijen; Linda van ’t Land – bureau LiLa; Jozeph Verloop – eigenaar Bakkers van Verloop, met winkels in Gorredijk en omstreken; Cees Bakker – docent patisserie bij het Albeda College; Hidde de Brabander – meester-patissier en eigenaar patisserie-label Dreams of Magnolia.

Bakkers in bedrijf – editie 4
Bestel nu twee gratis proefnummers

Bent u nog niet bekend met Bakkers in bedrijf?
Vraag dan hier uw proefabonnement aan en ontvang 2 gratis proefnummers.

Aanvragen
Schrijf u in voor de nieuwsbrief

Ontvang wekelijks de gratis digitale nieuwsbrief van Bakkers in bedrijf en blijf op de hoogte van vakinformatie, nieuws en ontwikkelingen in de bakkerijbranche.

Inschrijven
Evenementen

Bedrijfsbezoek MOC

7 mei 2019

Lees meer

Bedrijfsbezoek MOC

7 mei 2019 - 7 mei 2019

Lees meer

Bedrijfsbezoek MOC

8 mei 2019

Lees meer