Team Bakkers in bedrijf

Bakkers in bedrijf is een onafhankelijk, praktisch magazine voor professionals in brood en banket. Bakkers in bedrijf wordt gerealiseerd door Vakbladen.com in Den Haag. Naast Bakkers in bedrijf geven wij ook EVMI, Vakblad IJs!, Vismagazine en Vlees+ uit.

Vakbladen.com Abonnementenservice
Tel: 088 22 666 82
e-mail: abonnementen@vakbladen.com

Redactieadres
Rijswijkseweg 60 (13e etage)
2516 EH Den Haag

Postadres
Postbus 19949
2500 CX Den Haag

e-mail: info@bakkersinbedrijf.nl

Redactiecoördinator
Angelique Bosman
e-mail: a.bosman@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 45

Webredacteur
Marieke Pols
e-mail: m.pols@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 22 666 64

Hoofdredacteur Food
Michelle de Koning
e-mail: m.dekoning@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 37

Sales

Accountmanager
Gjelt Douma
e-mail: g.douma@vakbladen.com
Tel. +31(0) 88 22 666 72
m. +31(0) 6 467 514 67

Accountmanager
Bart Veenstra
e-mail: b.veenstra@vakbladen.com
Tel. +31 (0) 88 22 666 71
Mob.: +31 (0) 6 317 688 28

Accountmanager binnendienst
Jamila Agoudi
e-mail: j.agoudi@archermedia.nl
Tel: +31 (0) 88 22 666 87

Marketing

e-mail: marketing@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 58

Uitgever
Roeland Dobbelaer

Redactiecommissie
redactiecommissie-bakkers-in-bedrijf
Dit is de denktank van Bakkers in bedrijf, de redactiecommissie bestaande uit: Romke van der Meulen – eigenaar Patisserie Schaafsma, Franeker; John Vermin – manager HEMA-bakkerijen; Linda van ’t Land – bureau LiLa;  Jozeph Verloop – eigenaar Bakkers van Verloop, met winkels in Gorredijk en omstreken.

Deel dit artikel